بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو SEO

مقالات ۱۳۹۲/۱۱/۲۹

Sunshine-Coast-SEO

پس از طراحی سایت ، نوبت به آن میرسد تا با بهینه سازی ساختار سایت برای موتورهای جستجو از جمله گوگل، بازار هدف را به سوی وب سایت خود هدایت کرده و جایگاه مناسبی در بین رقبای تجاری پیدا کنید.

بهینه سازی یا SEO چیست؟
کلمه SEO در حقیقت کوتاه شده عبارت Search Engine Optimization و به معنی ‘ بهینه سازی برای موتورهای جستجو ‘ می باشد. سئو در دنیای امروز اینترنت و تجارت الکترونیک، یک علم محسوب میگردد و متخصصان سئو افرادی هستند که قادرند تا ساختار وب سایت ها را بنا بر جدیدترین تغییرات موتورهای جستجو بهینه سازی نمایند .

اهمیت SEO چیست؟
در هر روز میلیاردها نفر از جمعیت کره زمین در اینترنت فعالیت دارند و به وب سایت های مختلفی رجوع میکنند. اما این افراد چگونه وب سایت مورد نظرشان را پیدا میکنند؟
پاسخ این است: بیشتر از هشتاد درصد از بازدیدکنندگان وب سایتها، به واسطه جستجوی یک واژه یا عبارت کلیدی در موتورهای جستجویی مانند گوگل، وارد سایت ها میگردند. در واقع مهمترین عامل در جلب بازدیدکننده یک وب سایت، میزان محبوب بودن آن در بین جستجوگرها است .
بنابراین نتیجه میگیریم که برای موفقیت تجارت در دنیای مجازی، بهینه سازی ساختار وب سایت نسبت به سایر موارد مانند تبلیغات مستقیم و غیره دارای اولویت بسیار بیشتری میباشد .

چه کسی کار SEO را انجام میدهد؟
سایت گوگل به عنوان بزرگترین و محبوب ترین موتور جستجوگر در سراسر دنیا، روزانه در حال ارتقاء سیستم و الگوریتم های جستجوی خود میباشد تا بدینوسیله بتواند وب سایت های با ارزشتر و مفیدتر، و نتایج جستجوی صحیح و مرتبط تری را به کاربرانش نمایش دهد .
لذا تمامی این موتورهای جستجو و به ویژه گوگل, معیارهایی را برای اندازه گیری شاخص اهمیت یک وب سایت در نظر میگیرند که این معیارها بسیار متنوع میباشند .
حال یافتن این معیارها و بروز بودن با تغییرات روزانه این سایت های جستجوگر، امری پیچیده و زمانگیر بوده و نیازمند دانش و تجربه فراوانی میباشد .
شما میتوانید این امر را به متخصصان سئو واگذار کنید تا از دانش و تجربه این افراد برای کسب موفقیت در میان رقبای تجاری تان بهره مند گردید .

  • 5-6-2015 3-33-53 PM

    کلیپ نکاتی برای افزایش بازدید سایت و وبلاگ

    با در ۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - 0 نظرات

    امروزه افراد به دنبال راه هایی جهت افزایش بازدید سایت و یا وبلاگشان هستند.اگر به دنبال روشهایی جهت افزایش بازدید سایت یا وبلاگتان هستید این کلیپ میتواند روش هایی را جهت افزایش بازدید سایت و وبلاگتان را ، به شما آموزش دهد.