آمپلی فایر فیبر نوری ریکو


  • نام : نمایندگی سنسور ریکو
  • تلفن : 33917936
  • موبایل : 09107622033
  • استان : تهران   -   شهر : تهران
  • آدرس : تهران - لاله زار جنوبی - پلاک 322
  • وب سایت : www.rikosensor.com
  • ایمیل : rikosensor.com@info
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ ۱۲:۱۳
amply

آمپلی فایر RIKO مدل FZ1-KP2 – ساخت تایوان با بهترین کیفیت
– ولتاژ تغذیه ۱۲ تا ۲۴ مستقیم
– دارای ۲ خروجی NPN و PNP
– دارای ۲ وضعیت عملکرد LIGHT.ON و DARK.ON
– دارای ولوم تنظیم حساسیت
– بهترین قیمت و کیفیت را از ما بخواهید
نمایندگی انحصاری سنسور ریکو در ایران :
آدرس : تهران – لاله زار جنوبی – پلاک ۳۲۲
تلفن : ۳۳۹۱۷۹۳۶-۰۲۱
مشاوره و فروش : ۰۹۱۰۷۶۲۲۰۳۳ سرمدی
www.rikosensor.com

Listing ID: 7335850f1d097def

گزارش اشکال

درحال پردازش درخواست شما، لطفاً صبر کنید...

آگهی های شبکه و مخابرات

file_5

طراحی و اجرای کف کاذب و سیستمهای پایه ای اتاق سرورو دیتا سنتر

شرکت ایده نوآوران ساختمان اتاق سرور ودیتا سنتر طراحی واجرای کف کاذب و سیستمهای پایه ای اتاق سرورو دیتا سنتر استانداردهای اتاق سرور: سقف :سقف […]

رک ایستاده (12 تا 47 یونیت) – رک کنسول نظامی – رک سیار

رک شبکه سها پیمان

شرکت سها پیمان – سازنده رک و جعبه فلزی رک شبکه، سرور، مخابرات، رک آلومينيومي AEG، رک IPC، رک outdoor elfo , cafoo ، رک […]

رک دیواری ارزان

رک دیواری sei ارزان

شرکت سها پیمان – سازنده رک و جعبه فلزی رک شبکه، سرور، مخابرات، رک آلومينيومي AEG، رک IPC، رک outdoor elfo , cafoo ، رک […]

فروش فوق العاده و استثنائی رادیوهای وایرلس LigoWave

فـروش ویـژه و استثنـائی رادیوهـای وایـرلس LigoWave *** شرکتـــ مهنـدسیـــــ تراشــه ارتباطاتــــ هوشمنــد تنهـا تـوزیـع کننـــده و نماینـده اصـلی محصـولاتــــ ( لیگوویو ) LigoWave در […]

فروش ویژه میکروتیک Mikrotik

فروش ویژه رادیوهـای میکـروتیـک و رادیو های Outdoor , Indoor روتـر بـردهـا و رادیـوهـای میکـروتیـک بصورت پکیج کامل Outdoor و فروش انواع رادیوهـای در فرکـانس […]

فروش ویژه یوبی کوئیتی – UBIQUITI

شـرکت فنی و مهندسی تراشـه ارتباطات هوشمند پاسـارگـاد – Icc Net Co کلیـه محصـولات یوبی کوئیتـی – UBIQUITI را با قیمت بسیـار مناسب و گارانتـی […]

نماینده رسمی و انحصاری رادیو وایرلس لیگوویو در ایران

نماینده رسمی و انحصاری رادیو وایرلس لیگوویو در ایران

شرکت فنی و مهندسی تراشه ارتباطات هوشمند پاسارگاد توانسته با بهـره گیـری از تیـم مجـرب و متخصص در بخش Wireless علاوه بر رفـع نیـازهای خود […]

LigoDLB_ECHO_5D

فروش رادیو وایرلس اوت دور لیگوویو Ligo DLB Echo 5D

شـرکت فنی مهنـدسی تراشـه ارتباطات هوشمنـد پاسـارگـاد Icc Net Co بزرگتـرین وارد کننـده تجهیـزات مخـابراتی و شبـکه در ایـران می باشـد که در عین حال […]

Logo LigoWave - Ligo PTP 5-N RapidFire

فروش رادیو وایرلس اوت دور لیگوویو Ligo PTP 5-N RapidFire

شـرکت فنی مهنـدسی تراشـه ارتباطات هوشمنـد پاسـارگـاد Icc Net Co بزرگتـرین وارد کننـده تجهیـزات مخـابراتی و شبـکه در ایـران می باشـد که در عین حال […]

Logo DLB 5

فروش رادیو وایرلس لیگوویو LigoDLB 5

شـرکت فنی مهنـدسی تراشـه ارتباطاتـــــ هوشمنــد پاسـارگـاد Icc Net Co بزرگتــرین وارد کننـده تجهیـزاتــــ مخـابراتی و شبـکه در ایـران می باشـد که در عین حال […]

Router CISCO3925 K9

روتر سیسکو مدل ۳۹۲۵k9 Router CISCO3925 K9 Cisco 3925 w/SPE100(3GE,4EHWIC,4DSP,2SM,256MBCF,1GBDRAM,IPB) CISCO3925/K9

فروش تجهیزات نو و دست دوم اعم از active و passive

فروش تجهیزات نو و دست دوم اعم از active و passive فروش انواع سوئیچ ها و روترها و ماژول های cisco فروش انواع dslam و […]

پاور سوئیچ سیسکو CISCO C3KX-PWR-350WAC

پاور سوئیچ سیسکو CISCO C3KX-PWR-350WAC Catalyst 3K-X 350W AC Power Supply C3KX-PWR-350WAC

اکسس پوینت سیسکو AIR-CAP2702I-A-K9

اکسس پوینت سیسکو AIR-CAP2702I-A-K9 ۸۰۲٫۱۱ac CAP w/CleanAir; 3×4:3SS; Int Ant; A Reg Domain AIR-CAP2702I-A-K9

Router Cisco 2951-K9

Router Cisco 2951-K9 Cisco 2951 w/3 GE,4 EHWIC,3 DSP,2 SM,256MB CF,512MB DRAM,IPB CISCO2951/K9

روتر سیسکو ۲۹۲۱ K9

روتر سیسکو ۲۹۲۱ K9 Cisco 2921 w/3 GE,4 EHWIC,3 DSP,1 SM,256MB CF,512MB DRAM,IPB CISCO2921/K9

Router CISCO 3945 K9

روتر سیسکو مدل ۳۹۴۵k9 Router CISCO 3945 K9 Cisco 3945 w/SPE150(3GE,4EHWIC,4DSP,4SM,256MBCF,1GBDRAM,IPB) CISCO3945/K9

Module Cisco GLC-SX-MMD

Module Cisco GLC-SX-MMD ۱۰۰۰BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM GLC-SX-MMD

Module Cisco GLC-LH-SMD

Module Cisco GLC-LH-SMD ۱۰۰۰BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM GLC-LH-SMD

Switch 24 Port Cisco WS-C2960-24LT-L

سوئیچ ۲۴ پورت سیسکو Switch 24 Port Cisco WS-C2960-24LT-L Cat2960 24 10/100(8PoE)+2 1000BT LANBaseImage WS-C2960-24LT-L