آگهی رایگان خوب و موفق را چگونه بنویسیم؟

مقالات ۱۳۹۴/۰۸/۲۰

آگهی رایگان خوب

شاید در نگاه اول همه ی دغدغه ما در تبلیغ کسب و کارمان، هزینه و در نهایت یافتن بنگاههایی ارزان و یا شاید هم رایگان برای انجام ایم کار باشد ولی کسی که به موضوع آگهی از موضعی بالاتر و موشکافانه تر نگاه می کند، آنچه بیش از هر چیزی نظرش را جلب می کند، تهیه یک آگهی خوب و تاثیر گذار است.
اگر ما پول زیادی بابت آگهی دادن در بهترین رسانه ها هم هزینه کنیم ولی آگهی ما استاندارهای جلب مشتری را نداشته باشد ما عملا شکست خورده ایم و نمی توانیم به پشتوانه پول و میزان دیده شدن تبلیغاتمان خوشحال و مطمئن باشیم که فروش و درآمدی کهکشانی نصیب ما می شود.
با این حساب یک آگهی رایگان خوب خیلی بهتر از دهها آگهی هزینه بر و بی کیفیت است.
آنچه امروز قصد داریم در آموزشهای آگهی ۲۴ به شما ارائه دهیم چند پیشنهاد کاربردی برای نوشتن یک آگهی رایگان خوب است تا بتوانید همزمان با دور زدن هزینه های سرسام آور با کمک ابزارهایی مثل سایت آگهی ۲۴ که خدمات آگهی رایگان را ارائه می دهند، موفق ترین حضور خود را در بازار متراکم از رقبا تجربه کنید.

هفت نکته در نوشتن یک آگهی رایگان خوب و موفق

۱- آگهی هایتان را مرتبط با موضوع کسب و کارتان بنویسید.
۲- یک تصویر یا سوژه بیادماندنی در ذهن مخاطبانتان بسازید.
۳- همانطور که مردم فکر می کنند و حرف می زنند، ساده و بی تکلف بنویسید.
۴- قبل از نوشتن آگهی، بفهمید که چرا مردم بایستی کالا و خدمات شما را بخرند و استفاده کنند.
۵- ناامید نشوید. به بهانه بی نتیجه بودن تلاشهایتان تنبل نباشید و سخت کار کنید.
۶- در تمامی رسانه ها پیام یکسانی را به مخاطبان برسانید.
۷- در عین سادگی، آگهی تان را واضح و شفاف بنویسید.

البته موارد زیادی را می توان به این لیست اضافه کرد و یا برحسب ویژگی های کارمان چند نکته را هم ندیده گرفت ولی همۀ این موارد مستلزم آن است که در ابتدا با چراغ روشن و مشرف به همۀ جنبه های کار، ایده هایمان را شروع به پیاده سازی کنیم.

بدون برچسب

  

  • کلیپ نکاتی برای افزایش بازدید سایت و وبلاگ

    با در ۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - 0 نظرات

    امروزه افراد به دنبال راه هایی جهت افزایش بازدید سایت و یا وبلاگشان هستند.اگر به دنبال روشهایی جهت افزایش بازدید سایت یا وبلاگتان هستید این کلیپ میتواند روش هایی را جهت افزایش بازدید سایت و وبلاگتان را ، به شما آموزش دهد.

  • ماساژ پوست و مزایا ماساژ صورت

    با در ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - 0 نظرات

    امروزه تمامی دانشمندان دنیا براین نکته متفقند که بالا بردن راندمان بدن با تقویت اعضای آن و ایجاد بهترین حالت طبیعی و مطلوب در اعصاب و عضلات آنها است در این میان رمز موفقیت را در بازتوانی و توانبخشی وحرکات منظم و موزون بدنی دانسته اند که شاید بتوان گفت که ماساژ بدن مهمترین و […]