بهانه هایی برای نوشتن یک آگهی جدید

مقالات ۱۳۹۴/۰۸/۰۵

آگهی جدید

معمولا صاحبان کسب و کار و مشاغل در برابر خواسته مشاورین خود برای تبلیغات در رسانه ها یا آگهی های میدانی، بدلیل هزینه های قابل توجهی که متحمل می شوند مقاومت می کنند و این کار را منوط به زمان خاصی می دانند.
ولی واقعا چه وقت باید برای کسب و کارمان آگهی بدهیم و تبلیغ کنیم؟
تیم تحریریه آگهی ۲۴ پس از سالها تجربه در تبلیغات اینترنتی و طرف مشورت واقع شدن با کسب و کارهای عظیم و سودده، هشت موقعیت زمانی را برای ایجاد یا تجدید آگهی پیشنهاد می دهد:

آگهی دادن هم بهانه می خواهد :)

۱- ارتقای کیفیت کالا یا خدماتتان و یا جذب نیروی بیشتر برای گسترش دامنه فعالیتتان
۲- خرید شرکت رقیبتان یا سبقت گرفتن از آنها
۳- حمایت شما از یک پروژه عام المنفعه
۴- موفقیت جدید کسب و کارتان. مثلا گرفتن جایزه یا استاندارد جدید.
۵- تولید محصول تازه یا ارائه خدمات جدید
۶- نقل مکان شرکت یا افتتاح شعبه ای جدید.
۷- تجربه فصل یا سال موفق و سودآور
۸- تغییر در سیاست های شرکت یا افزودن شرکت تابعه ی جدید.

فقط یادتان باشد اگر ازین دست بهانه ها سراغتان آمد و خواستید دستی به فضای تبلیغاتی تان در رسانه ها و محیط بکشید با دوستانتان در آگهی ۲۴ مشورت کنید.
اصلا نگران نباشید ما همانطور که آستین سایت را با شعار آگهی رایگان بالا زده ایم به شما هم مشاوره رایگان خواهیم داد.
کسب و کار شما فقط و فقط با تبلیغات مناسب است که خوب به مشتریانتان شناسانده می شود و آنها را برای داشتن کالا یا خدماتتان ترغیب می کند. یک معرفی خوب بی شک اگر ارزشی بالاتر از کیفیت کار شما نداشته باشد، کمتر نیست.
تبلیغات خوب به مثابه یک جاده صاف کن برای فردای کار شماست. هر اندازه در معرفی خود به مخاطبانتان بکوشید در فردای بازار، سهم بیشتری را از آن خود خواهید کرد. سهمی که به سبب تلاش و آینده نگری تان حق شما و همکاران و پرسنل شماست.
و باز هم همان شوخی خودمان:

آگهی دادن هم بهانه می خواهد :)

بدون برچسب

  

 • آموزش بازاریابی آنلاین

  آموزش بازاریابی آنلاین : فرهنگ واژگان بازاریابی اینترنتی

  با در ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - 0 نظرات

  در مطلب پیشین، مقدمه بازاریابی اینترنتی را خواندید، در ادامه با لیستی از واژگان استاندارد مورد استفاده در مقوله بازاریابی آنلاین آشنا می شوید: تبلیغ کننده : Advertiser شخص یا سازمانی است که برای افزایش فروش اقدام به انجام تبلیغات می کند. بنر : Banner گونه ای از تبلیغات آنلاین به شکل تصویر گرافیکی می […]

 • درج آگهی رایگان املاک

  درج آگهی رایگان برای املاک و مستغلات

  با در ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - 0 نظرات

  املاک و مستغلات دارای دسته بندی های مختلف هستند. املاک مسکونی ، املاک تجاری ، املاک کشاورزی ، املاک صنعتی از جمله دسته بندی های مربوط به بخش املاک هستند. املاک مسکونی شامل آپارتمان ، خانه ویلایی ، ویلا و سوئیت ها هستند که با توجه به نوع ملک شما در زیر گروه خاص خود […]

 • تبلیغات رایگان لوازم

  تبلیغات رایگان برای فروش لوازم دست دوم

  با در ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - 0 نظرات

  یکی از گزینه های کارآمد و کم هزینه برای فروش لوازم دست دوم و اجناسی که دیگر به آنها نیاز ندارید و ترجیح می دهید تا آنها را بفروش برسانید استفاده از سایت های تبلیغات رایگان در اینترنت است. اما نوشتن یک تبلیغ خوب و مناسب یکی از شروط قطعی برای فروش سریع و آسان […]

 • آموزش بازاریابی آنلاین

  آموزش بازاریابی آنلاین : مقدمه ای بر بازاریابی اینترنتی

  با در ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - 0 نظرات

  بازاریابی اینترنتی مانند حفر معدن طلاست! ۹۷ درصد از مردم روی ۹۹ درصد خاک تمرکز می کنند و نا امید می شوند اما ۳ درصد مردم بر روی ۱ درصد طلا تمرکز کرده و از آن بهره می برند. بازاریابی موفق به این معناست که با کمترین هزینه بیشترین تعداد افراد را تحت تاثیر قرار […]

 • آموزش بازاریابی آنلاین : وبسایت محبوب موتورهای جستجو

  با در ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - 0 نظرات

  در دنیای امروز اطلاعات و بازاریابی ، وبسایت یک کسب و کار، ستون اصلی آن تجارت می باشد. برای هر تجارتی قرار گرفتن وبسایت در رتبه های بالا بسیار با اهمیت و حیاتی است زیرا هرچه رتبه بالاتر باشد احتمال دیده شدن آن توسط مردم بیشتر خواهد بود.