بهانه هایی برای نوشتن یک آگهی جدید

مقالات ۱۳۹۴/۰۸/۰۵

آگهی جدید

معمولا صاحبان کسب و کار و مشاغل در برابر خواسته مشاورین خود برای تبلیغات در رسانه ها یا آگهی های میدانی، بدلیل هزینه های قابل توجهی که متحمل می شوند مقاومت می کنند و این کار را منوط به زمان خاصی می دانند.
ولی واقعا چه وقت باید برای کسب و کارمان آگهی بدهیم و تبلیغ کنیم؟
تیم تحریریه آگهی ۲۴ پس از سالها تجربه در تبلیغات اینترنتی و طرف مشورت واقع شدن با کسب و کارهای عظیم و سودده، هشت موقعیت زمانی را برای ایجاد یا تجدید آگهی پیشنهاد می دهد:

آگهی دادن هم بهانه می خواهد :)

۱- ارتقای کیفیت کالا یا خدماتتان و یا جذب نیروی بیشتر برای گسترش دامنه فعالیتتان
۲- خرید شرکت رقیبتان یا سبقت گرفتن از آنها
۳- حمایت شما از یک پروژه عام المنفعه
۴- موفقیت جدید کسب و کارتان. مثلا گرفتن جایزه یا استاندارد جدید.
۵- تولید محصول تازه یا ارائه خدمات جدید
۶- نقل مکان شرکت یا افتتاح شعبه ای جدید.
۷- تجربه فصل یا سال موفق و سودآور
۸- تغییر در سیاست های شرکت یا افزودن شرکت تابعه ی جدید.

فقط یادتان باشد اگر ازین دست بهانه ها سراغتان آمد و خواستید دستی به فضای تبلیغاتی تان در رسانه ها و محیط بکشید با دوستانتان در آگهی ۲۴ مشورت کنید.
اصلا نگران نباشید ما همانطور که آستین سایت را با شعار آگهی رایگان بالا زده ایم به شما هم مشاوره رایگان خواهیم داد.
کسب و کار شما فقط و فقط با تبلیغات مناسب است که خوب به مشتریانتان شناسانده می شود و آنها را برای داشتن کالا یا خدماتتان ترغیب می کند. یک معرفی خوب بی شک اگر ارزشی بالاتر از کیفیت کار شما نداشته باشد، کمتر نیست.
تبلیغات خوب به مثابه یک جاده صاف کن برای فردای کار شماست. هر اندازه در معرفی خود به مخاطبانتان بکوشید در فردای بازار، سهم بیشتری را از آن خود خواهید کرد. سهمی که به سبب تلاش و آینده نگری تان حق شما و همکاران و پرسنل شماست.
و باز هم همان شوخی خودمان:

آگهی دادن هم بهانه می خواهد :)

بدون برچسب

  

  • کلیپ نکاتی برای افزایش بازدید سایت و وبلاگ

    با در ۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - 0 نظرات

    امروزه افراد به دنبال راه هایی جهت افزایش بازدید سایت و یا وبلاگشان هستند.اگر به دنبال روشهایی جهت افزایش بازدید سایت یا وبلاگتان هستید این کلیپ میتواند روش هایی را جهت افزایش بازدید سایت و وبلاگتان را ، به شما آموزش دهد.

  • ماساژ پوست و مزایا ماساژ صورت

    با در ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - 0 نظرات

    امروزه تمامی دانشمندان دنیا براین نکته متفقند که بالا بردن راندمان بدن با تقویت اعضای آن و ایجاد بهترین حالت طبیعی و مطلوب در اعصاب و عضلات آنها است در این میان رمز موفقیت را در بازتوانی و توانبخشی وحرکات منظم و موزون بدنی دانسته اند که شاید بتوان گفت که ماساژ بدن مهمترین و […]