تبلیغات رایگان برای فروش لوازم دست دوم

مقالات ۱۳۹۶/۰۲/۰۶

تبلیغات رایگان لوازم

یکی از گزینه های کارآمد و کم هزینه برای فروش لوازم دست دوم و اجناسی که دیگر به آنها نیاز ندارید و ترجیح می دهید تا آنها را بفروش برسانید استفاده از سایت های تبلیغات رایگان در اینترنت است.

اما نوشتن یک تبلیغ خوب و مناسب یکی از شروط قطعی برای فروش سریع و آسان اینگونه لوازم است! بنابراین در مطلب زیر به جند نکته برای رسیدن به این امر می پردازیم و امیدواریم تا مورد استفاده  و توجه شما قرار بگیرد.

پیدا کردن وبسایت مناسب

نخستین گام در راستای تبلیغات در اینترنت یافتن وبسایت مناسب برای درج تبلیغات است. به این منظور باید بدانیم کدامیک از سرویس دهندگان بیشتر به موضوع ما نزدیک هستند.برای مثال اگر شما یک وسیله ورزشی دست دوم دارید ابتدا باید ببینید سامانه ای اختصاصی در زمینه حراج و فروش لوازم دست دوم ورزشی وجود دارد و اگر بله آیا به شما اجازه درج تبلیغات رایگان را می دهد؟ در صورت منقی بودن پاسخ به دنبال سامانه هایی بگردید که بیشترین آگهی را در این زمینه دارند و اجازه می دهند تا شما نیز تبلیغ رایگان خود را ثبت نمایید.

بدیهی است که سایت هایی با پتانسیل تبلیغات صنعتی مکانی مناسب برای تبلیغ لوازم ورزشی نیست …

عنوان مناسب آگهی

برای نوشتن عنوان آگهی سعی کنید تا نام کالا را در ابتدای جمله بیاورید و از بکار بردن علامات گرامری خودداری کنید و مختصر و در عین حال کامل مخاطب را جلب کنید. برای نمونه : “توپ فوتبال دست دوم” و یا “گوشی سامسونگ مدل J7”

توضیحات تبلیغ

در نوشتن متن تبلیغ دقت کنید که تمام شرایط کالا مانند میزان سلامت ، زمانی که کار کرده ، نوع ، مدل و همجنین قیمت مورد نظرتان را قید کنید و حتما اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.
حتما نام کالا و مدل آن را در پاراگراف نخست متن بیاورید و اگر مدل را هم به لاتین و هم به فارسی بنویسید کمک زیادی در یافتن آن توسط جستجوگر ها خواهد نمود. اگر مختصری از مزایای آن نسبت به مدل های دیگر بنویسید بسیار بهتر می توانید مشتری را برای خرید ترغیب نمایید.

از امکان بروز رسانی آگهی خود در وبسایت های تبلیغاتی غافل نشوید زیرا بالا بودن تبلیغ شما فروش آن را تسریع می کند. در انتها با توجه به اینکه اکثر سایت ها آگهی ها را بعد از مدتی حذف می کنند، اما شما نیز پس از فروخته شدن کالا بهتر است آگهی خود را از آن سرویس دهنده پاک کنید.

 • آموزش بازاریابی آنلاین

  آموزش بازاریابی آنلاین : فرهنگ واژگان بازاریابی اینترنتی

  با در ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - 0 نظرات

  در مطلب پیشین، مقدمه بازاریابی اینترنتی را خواندید، در ادامه با لیستی از واژگان استاندارد مورد استفاده در مقوله بازاریابی آنلاین آشنا می شوید: تبلیغ کننده : Advertiser شخص یا سازمانی است که برای افزایش فروش اقدام به انجام تبلیغات می کند. بنر : Banner گونه ای از تبلیغات آنلاین به شکل تصویر گرافیکی می […]

 • درج آگهی رایگان املاک

  درج آگهی رایگان برای املاک و مستغلات

  با در ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - 0 نظرات

  املاک و مستغلات دارای دسته بندی های مختلف هستند. املاک مسکونی ، املاک تجاری ، املاک کشاورزی ، املاک صنعتی از جمله دسته بندی های مربوط به بخش املاک هستند. املاک مسکونی شامل آپارتمان ، خانه ویلایی ، ویلا و سوئیت ها هستند که با توجه به نوع ملک شما در زیر گروه خاص خود […]

 • تبلیغات رایگان لوازم

  تبلیغات رایگان برای فروش لوازم دست دوم

  با در ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - 0 نظرات

  یکی از گزینه های کارآمد و کم هزینه برای فروش لوازم دست دوم و اجناسی که دیگر به آنها نیاز ندارید و ترجیح می دهید تا آنها را بفروش برسانید استفاده از سایت های تبلیغات رایگان در اینترنت است. اما نوشتن یک تبلیغ خوب و مناسب یکی از شروط قطعی برای فروش سریع و آسان […]

 • آموزش بازاریابی آنلاین

  آموزش بازاریابی آنلاین : مقدمه ای بر بازاریابی اینترنتی

  با در ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - 0 نظرات

  بازاریابی اینترنتی مانند حفر معدن طلاست! ۹۷ درصد از مردم روی ۹۹ درصد خاک تمرکز می کنند و نا امید می شوند اما ۳ درصد مردم بر روی ۱ درصد طلا تمرکز کرده و از آن بهره می برند. بازاریابی موفق به این معناست که با کمترین هزینه بیشترین تعداد افراد را تحت تاثیر قرار […]

 • آموزش بازاریابی آنلاین : وبسایت محبوب موتورهای جستجو

  با در ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - 0 نظرات

  در دنیای امروز اطلاعات و بازاریابی ، وبسایت یک کسب و کار، ستون اصلی آن تجارت می باشد. برای هر تجارتی قرار گرفتن وبسایت در رتبه های بالا بسیار با اهمیت و حیاتی است زیرا هرچه رتبه بالاتر باشد احتمال دیده شدن آن توسط مردم بیشتر خواهد بود.