چگونه یک آگهی مناسب برای فروش اتومبیل بنویسیم؟

مقالات ۱۳۹۴/۱۲/۱۹

آگهی فروش اتومبیل

خرید و فروش اتومبیل در اینترنت بسیار رایج است و روزانه افراد زیادی خودروی خود را بوسیله آگهی های اینترنتی بفروش میرسانند و همچنین خریداران قابل ملاحظه ای خودروی مورد نظر خود را در دنیای مجازی می یابند.
اما چگونه یک آگهی فروش اتومبیل را در اینترنت ثبت کنیم ؟ کجا بنویسیم و جگونه نگارش کنیم؟
سایت های نیازمندی فارسی مکان مناسبی برای درج آگهی رایگان و یا ویژه برای خودروی شما هستند. البته بدیهی است که همه وبسایت ها نمی توانند بستر مناسبی برای این نوع کالا فراهم کنند.
اولین گزینه مناسب ،پایگاه های تخصصی تر در زمینه خودرو و به اصطلاح بورس این معاملات هستند و در مراحل بعد سایت هایی که دارای چنین آگهی هایی هستند و بازدید و رتبه خوبی دارند .

اما چگونه بنویسیم؟

نکته اساسی برای داشتن یک آگهی مناسب ،نگارش صحیح و بهینه آن است. در این مطلب هدف ما نوشتن یک متن مناسب برای فروش یک خودرو می باشد. پس به نکات زیر دقت کنید:
۱- گروه و دسته مناسب با اتومبیلی که قصد فروش آن را دارید در سایت مورد نظر انتخاب کنید.
مثال : فروش یک اتومبیل پراید کارکرده، باید در گروه اتومبیل و دسته اتومبیل کارکرده ایرانی قرار گیرد (البته دسته بندی سایت های مختلف با هم متفاوت هستند)

۲- عنوان مناسب برای آگهی فروش.
بکار بردن نام و مدل خودرو و رنگ آن در عنوان بسیار مهم است.
مثال : فروش پراید سفید رنگ مدل ۸۸

۳- نوشتن متن آگهی.
نام خودرو حتما در خط اول نوشته شود و کلمات کلیدی مانند خودرو ، اتومبیل و ماشین را در جمله بندی ها به تناوب بکار ببرید و مشخصات ظاهری و فنی را با جملاتی مختصر و متنوع بیان کنید و اطلاعات تماس را در فیلدهای مشخص شده خود بنویسید.
مثال: فروش یکدستگاه اتومبیل پراید سفید رنگ مدل ۱۳۸۸ بفروش میرسد.
وضعیت فنی خودرو بسیار سالم و ظاهر ماشین بدون رنگ ، همراه با لوازم جانبی به شرح زیر:
دزدگیر ،دوربین ،ردیاب و باربند
وضعیت بیمه معتبر تا …
– توجه داشته باشید که متن نوشته شده نمونه ای برای بیان واضح تر موضوع بوده و بی شک هر وسیله نقلیه دارای شرایط و ویژگی های خاص خود می باشد.

۴- قرار دادن تصویر مناسب.
قرار دادن یک تصویر با کیفیت و واضح از زاویه و در صورت نیاز زوایای مختلف خودرو مورد نظر ،در متن آگهی می تواند عاملی موثر و جذاب برای مشتری باشد.
– توجه داشته باشید که عکس واقعی و از همان اتومبیل باشد و بدون هیچ دستکاری در تبلیغ درج شود.

۵- برخی سایت ها دارای فیلد های اختصاصی برای دریافت اطلاعات از کاربر هستند که باید دقیقا با اطلاعات خواسته شده و در جای مناسب خود پر شوند.
مثال : رنگ؟ مدل؟ حجم موتور؟ لوازم جانبی؟ و در فیلد توضیحات نیز باید اطلاعاتی ثبت شود که در فیلد های اختصاصی جایی برای آن در نظر گرفته نشده است.

در نهایت باید توجه داشت که نوشتن یک متن خوب ،نتیجه ای مطلوب را برای شما در بر خواهد داشت و این دقت از چشم موتورهای جستجو دور نخواهد ماند و مطمئن باشید که از تبلیغات خود ،حتی تبلیغات رایگان رضایت کافی خواهید داشت.
موفق باشید.

  • کلیپ نکاتی برای افزایش بازدید سایت و وبلاگ

    با در ۱۳۹۴/۰۲/۱۶ - 0 نظرات

    امروزه افراد به دنبال راه هایی جهت افزایش بازدید سایت و یا وبلاگشان هستند.اگر به دنبال روشهایی جهت افزایش بازدید سایت یا وبلاگتان هستید این کلیپ میتواند روش هایی را جهت افزایش بازدید سایت و وبلاگتان را ، به شما آموزش دهد.

  • ماساژ پوست و مزایا ماساژ صورت

    با در ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - 0 نظرات

    امروزه تمامی دانشمندان دنیا براین نکته متفقند که بالا بردن راندمان بدن با تقویت اعضای آن و ایجاد بهترین حالت طبیعی و مطلوب در اعصاب و عضلات آنها است در این میان رمز موفقیت را در بازتوانی و توانبخشی وحرکات منظم و موزون بدنی دانسته اند که شاید بتوان گفت که ماساژ بدن مهمترین و […]